O nas

średnia ocen: 4.9
aktualnie: OTWARTE do 19:00

Pamiętasz jak będąc małą dziewczynką godzinami przeglądałaś zawartość maminej kosmetyczki? Nieporadnie aplikowałaś na swojej twarzy puder i róż do policzków, szukałaś najlepszych połączeń kolorystycznych dla cieni do powiek, smarowałaś usta ogniście czerwoną szminką… Czy Twoją kobiecą stylizację dopełniały wtedy najlepsze czółenka mamy i jej ślubne perły? A może na dnie szafy zdarzało Ci się wygrzebać elegancką woalkę po babci? Czy też czułaś się wtedy jak prawdziwa gwiazda z żurnala? To były niezapomniane chwile, prawda?

Ze mną było dokładnie tak samo. Z tej dziecięcej fascynacji zrobiłam nawet swój sposób na życie. Dziś Beauty Room otwiera przed Tobą swoje drzwi i proponuje Ci niezwykłą podróż w czasie do krainy Twojego dzieciństwa, gdzie bycie zadbaną kobietą było niesłychaną wartością. W moim gabinecie odnajdziesz swoją, zagubioną w codziennych obowiązkach, kobiecość. Przyjdź i pozwól rozpieścić się w sposób, na jaki zasługujesz. Powiedz mi jakie są Twoje pragnienia i potrzeby, a dołożę wszelkich starań, aby je spełnić.

Moją specjalizacją są różnorodne makijaże, dobrane do Twojego typu urody i podkreślające wyjątkowość okazji, dla której powstały. Mogę pochwalić się bogatym portfolio makijaży przygotowanych na zarówno na profesjonalne sesje zdjęciowe jak i dla potrzeb produkcji filmowych i muzycznych. W Beauty Room skorzystasz również z całego szeregu specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych skórę, które odświeżą i rozpromienią Twoją skórę, sprawiając Ci jednocześnie niebywałą przyjemność. Spotkajmy się. Ułóżmy razem kompleksowy plan pielęgnacji dobry dla Twojej skóry i dostosowany do Twojego stylu życia.

Zapraszam. Małgorzata Dudek.

DANE KONTAKTOWE

Beauty Room

ul. Klimasa 2
41-800 Zabrze
Wejście do gabinetu znajduje się od strony Placu Warszawskiego.

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 19:00
Wt
09:00 - 19:00
Śr
09:00 - 19:00
Czw
09:00 - 19:00
Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 14:00
Nd ZAMKNIĘTE